Strony www

Strona www jest dokumentem HTML lub zasobem informacyjnym, który zostaje udostepniony w Internecie poprzez wykorzystanie serwera WWW. Użytkownicy (hości) otwierają i wyświetlają strony www za pomocą przeglądarki internetowej. Strony www, inaczej nazywane są stronami internetowymi. Strony identyfikowane są w sieci za pomocą adresów URL.

Usługa „Strony www” polega na wykonaniu stron www dla zainteresowanych Klientów. Ample Sp. z o.o. oferuje swoim klientom cztery pakiety dotyczące wykonywania stron www. Są to:

  • START

  • STANDARD

  • PROFESSIONAL

  • PREMIUM

Każdy z pakietów znacznie różni się od siebie.

Strona internetowa wykonana przez Agencję Reklamową Ample pozwoli jej użytkownikom zaprezentować informacje o sobie lub o swojej firmie nieograniczonej rzeszy Interneutów. W XXI wieku strony internetowe są niezbędne podczas prowadzenia jakiegokolwiek biznesu. Dzięki stronom www ich właściciel może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Poprawnie zoptymalizowaną stronę internetową można zaliczyć do najbardziej efektywnych działań marketingowych. Dzieki niej możesz komunikować się z klientami oraz stworzyć pozytywny wizerunek firmy w sieci.

Strona www może zostać zamówiona na stronie Ample poprzez formularz kontaktowy lub poprzez kontakt telefoniczny z konsultantami Ample.

Każdy projekt graficzny strony internetowej zawiera odpowiedni rozplanowany układ. Projekt będący wersją finalną, którą można udostępnić odbiorcom zawiera także grafikę, którą wykorzystać można jedynie na witrynie. Wybierając projekt strony należy porządnie zastanowić się nad rozmieszczeniem poszczególnych elementów zmieszczonych na stronie, ponieważ poźniejsze zmiany są bardzo czasochłonne, a także kosztowne. Pozostałe części strony (takie jak opisy kategorii,  można indywidualnie dostosowywać.

Nie ma znaczenia jaką działalność prowadzisz! W pakietach STANDARD oraz PROFESSIONAL przygotowujemy indywidualny projekt graficzny odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb. Grafika zostaje opracowana i przygotowana w oparciu o analizę rynku oraz aktualne tredny w projektowaniu stron www. W pakiecie START samodzielnie wybierasz grafikę z wielu uprzednio przygotowanych szablonów stron www, które pogrupowane są według różnych kategorii. Wszystkie szablony graficzne zostały przygotowane w nowoczenym designie. Wśród tak ogromnej bazy szblonów każdy znadzie propozycję, która go zainteresuje.
W pakiecie PREMIUM Klient Ample samodzielnie ustala jaką grafikę wybiera: indywidualnie dopasowaną i stworzoną na specjalne zamówienie, czy też szablonową.

Nie, strony www tworzone przez agencję reklamową Ample Sp. z o.o. nie są własnością naszych Klientów. Klienci Ample wraz z podpisaniem umowy na wykonanie strony internetowej otrzymują na nią bezpłatną licencję, która nie jest ograniczona czasowo.

Nie, wszystkie projekty, które są raz zakupione zostają natychmiast usuwane z bazy projektów lub grafika, która zawierają jest zmieniana w taki sposób by nikt nie mógł ponownie skojarzyć danego projektu z konkretną firmą.

Usługę wykonania strony internetowej w agencji reklamowej Ample Sp. z o.o. można zamówić poprzez:

  1.  formularz kontaktowy znajdującego się na stronie www.ample.pl,
  2. wiadomość mailową,
  3. kontakt telefoniczny,
  4. wizytę w siedzibie Ample.

Tak, pakiety START, STANDARD oraz PROFESSIONAL nie zawierają w swojej cenie opłaty za hosting oraz domenę.
Zarówno hosting, jak i domenę Klient musi wykupić dodatkowo. Pakiety dotyczące stron www zostały specjalnie stworzone w ten sposób, ponieważ cześć Klientów posiada już swoją domenę, podobnie jak i hosting. Bardzo często zdarza się, że Klienci po porstu odświeżają swoją stronę, dlatego nie chcemy narzucać im opłaty za usługi, których nie potrzebują.

W pakiecie PREMIUM, w którym Klient indywidualnie ustala elementy, których potrzebuje może również wybrać hosting lub też domenę.

Hosting oraz domeny są usługami, które również oferujemy, dlatego też w razie jakiejkolwiek potrzeby jesteśmy do Państwa usług.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.