Sklepy online

Sklep internetowy jest serwisem, który umożliwia sprzedaż produktów przez Internet. Sklepy online stają się w obecnych czasach jedną z najpopularniejszych form sprzedaży. Zaletą sklepów internetowych jest szybki czas zakupu towarów, a przede wszystkim wygoda.

Częścią sklepów internetowych są strony www, na których Klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy. Bez dostępu do Internetu oraz bez przeglądarki internetowej nie można skorzystać z usług sklepu internetowego.

Sklep internetowy, często nazywany także sklepem online jest produktem, dzięki któremu Klient może prowadzić sprzedaż swoich towarów lub usług w sieci wykorzystując do tego stronę www. Użytkownik w swoim sklepie online może wprowadzać artykuły wraz z ich cenami. Klienci takiego sklepu szybko i intuicyjne mogą zamawiać znajdujące się w nich produkty bez wychodzenia z domu. Obsługa administracyjna sklepu jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu specjalnego panelu CMS.

Ample Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom 4 rodzaje sklepów. Każdy rodzaj sklepu różni się od siebie funkcjami jakie zawiera.

Pakiet pierwszy - BASIC - skierowany jest dla osób lub fimr, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedażą internetową. Polecany jest dla małych sklepów online zawierających maksymalnie 1000 produktów. Sklep wykonany w pakiecie Basic posiada szablonowy projekt graficzny, prosty system CMS, jedno konto administratora oraz statystyki.

Pakiet drugi - PRO - przeznaczony jest dla osób, które chcą posiadać sklep internetowy z zaawandowanymi funkcjami umożliwiającymi zakupy użytkownikom, a także wspierającymi działania promocyjne sklepu. Sklep wykonany zgodnie z załozeniami pakietu Pro jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie umiarkowaną cenę, średni czas realizacji oraz możliwość wyjścia poza gotowy szablon graficzny. W skład pakietu PRO wchodzi: prosty projekt graficzny, system CMS, 10000 produktów, 2 konta administratoró, statystyki, integracja z płatnościami elektronicznymi, newsletter oraz prosta wyszukiwarka.

Pakiet trzeci - SPECIAL - idealny dla osób, które potrzebują sklepu online na najwyższym poziomie. Pakiet ten w swoim standardzie posiada najlepsze funkcjonalności stosowane przez liderów e-commerce. Pakiet wdrożeniowy Special umożliwia swobodne dopasowanie wyglądu do potrzeb naszego Klienta dzięki zastosowaniu indywidualnej grafiki zgodnej z aktualnymi trendami oraz z zaawansowanym układem. Pakiet Special jest skierowany głównie dla firm, które nie mają nietypowych wymagań odnośnie wyglądu strony, a oczekują całościowego wdrożenia wraz z indywidualną szatą graficzną i importem danych. Pakiet Special zawiera: zaawansowany projekt graficzny, zaawansowany system CMS, ilość produktów jest nieograniczona, trzy konta administratorów, statystyki, integrację z płatnościami elektronicznymi, wsparcie techniczne, 3 wersje językowe, newsletter oraz zaawansowana wyszukiwarkę.

Pakiet czwarty - INDYVIDUAL - najwyższy z pakietów stworzony dla osób, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Pakiet Indyvidual ma na celu dotarcie do najbardziej indywidualnej grupy Klientów mającej nietypowe oraz nieuściślone w naszych pakietach wymagania. Wszystkie ustalenia dotycząće wyglądu oraz funkcjonalności sklepu internetowego ustalane są z każdym Klientem indywidualnie.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.