Linki sponsorowane

Linki sponsorowane to docieranie do użytkowników dokładnie w chwili, gdy poszukują produktów, jakie Ty posiadasz w swojej ofercie! Są formą krótkiego tekstowego opisu, zawierającego informacje o produktach/usługach, będącego jednocześnie przekierowaniem do Twojej strony internetowej.

Prowadzimy i optymalizujemy kampanie linków sponsorowanych Google AdWords, Facebook Ads, You Tube oraz inne kampanie reklamowe PPC dla firm dowolnej wielkości i z dowolnej branży. Tworzymy optymalne struktury kampanii reklamowych i obniżamy ceny jednostkowe za kliknięcia.

 

Zalety linków sponsorowanych:

 

       

OPŁATA TYLKO
ZA KLIKNIĘCIE

 

SAM USTALASZ
BUDŻET

 

DZIAŁASZ NAPRAWDĘ SZYBKO

 

STATYSTYKI ON-LINE
NA BIEŻĄCO

 

TRAFNOŚĆ
REKLAMY

Płacisz jedynie za osoby faktycznie zainteresowane Twoją ofertą, które poprzez link sponsorowany zostaną przekierowane na Twoją stronę internetową

 

To Ty ustalasz budżet oraz określasz, ile możesz wydać w na reklamę w ciągu jednego dnia. Dzięki temu nie przekroczysz zakładanego budżetu nawet o złotówkę!

 

Efekty reklamy są widoczne zaraz po uruchomieniu kampanii. Nawet nowa strona ma możliwość bycia widoczną natychmiast na topowych pozycjach Google.

 

Na bieżąco będziemy Cię informować o przebiegu całej kampanii, o jej skuteczności oraz prognozach na dalszy jej przebieg. Otrzymasz od nas statystyki, dzięki którym będziesz miał pełen wgląd w przebieg kampanii linków sponsorowanych.

 

Reklamy wyświetlane są tylko w tych lokalizacjach, którymi jesteś zainteresowany. Nie ma więc obaw, że reklamy usług lokalnych np. z Białegostoku będą wyświetlane internautom z drugiego końca Polski.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz i poczekaj, aż odpowiemy na Twoje zapytanie, czas oczekiwania może wynosić do 24h, zazwyczaj to kilka godzin.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.