Promocje

Strona internetowa za 1zł*

Tylko w ample kupisz strone za symboliczną złotówkę!
nie wierzysz? to dzieje się naprawdę!

Od teraz za tak niewielką kwotę możesz zaistnieć w sieci - jest to najlepsza okazja,
by przekonać się czy strona internetowa przynosi oczekiwane korzyści z jej posiadania.

Tylko w Ample kupisz stronę internetową za symboliczną złotówkę*
Nie wierzysz? To się dzieje naprawdę !
Od teraz za tak niewielką kwotę możesz zaistnieć w sieci - jest to najlepsza okazja by przekonać się czy posiadanie strony internetowej przynosi oczekiwane korzyści.

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI PROMOCJI "STRONA INTERNETOWA ZA 1ZŁ*".

Niniejszy dokument określa warunki i zasady korzystania z promocji "Strona internetowa za 1zł*", zwanej dalej Promocją.

WARUNKI SKORZYSTANIA Z PROMOCJI

1. Warunkiem skorzystania z Promocji jest spełnienie łącznie wszystkich warunków określonych poniżej:

 • zawarcie przez nowego Abonenta umowy na usługę pozycjonowania na okres minimum 24 miesięcy przy pozycjonowaniu co najmniej 3 wybranych fraz,
 • brak istnienia przeszkód technicznych i formalnych dla świadczenia Usługi,
 • "strona internetowa za złotówkę" zawiera szablonowy projekt graficzny,
 • Klient, który nie chce mieć na swojej stronie szablonowego projektu graficznego może dostaczyć go samodzielnie do Ample Sp. z o.o. lub  dodatkowo opłacić wykonanie projektu graficznego dostosowanego do potrzeb Klienta,
 • w momencie wyboru strony internetowej bez szablonowego projektu graficznego Klient zobowiazuje się dostarczyć go w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy promocyjnej dotyczącej wykonania strony internetowej za 1 zł*,
 • jeżeli Klient wybiera opcję, w której Ample Sp. z o.o. zobowiązuje sie wykonać projekt graficzny Klient zobowiązuje się w ciągu 14 dni do akceptacji zaprezentowanej grafiki.


2. Brak spełnienia któregokolwiek z podanych powyżej warunków lub ich części skutkuje niemożnością skorzystania z niniejszej Promocji,
w szczególności wygaśnięciem Umowy Promocyjnej. Z powyższego tytułu użytkownikowi nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie.

WARUNKI PROMOCJI "STRONA INTERNETOWA ZA 1ZŁ*"

1. W ramach niniejszej Promocji "strona internetowa za 1zł*", na czas obowiązywania umowy promocyjnej Ample Sp. z o.o. gwarantuje:

 • wykonanie prostej* strony internetowej z szablonowym projektem graficznym,
 • pozycjonowanie strony internetowej przez okres 24 miesięcy od momentu podpisania umowy na co namniej trzy frazy wybrane przez Klienta.


Prosta strona internetowa będzie posiadać:

 • maksymalnie 5 podstron,
 • prosty system CMS,
 • statystyki odwiedzin,
 • szablonowy projekt graficzny.

   

CZAS TRWANIA I WARUNKI ROZWIĄZANIA UMOWY PROMOCYJNEJ "STRONA INTERNETOWA ZA 1ZŁ*".

1. Umowa promocyjna zostanie zrealizowana pod warunkiem podpisania przez Klienta umowy na pozyjonowanie nowo powstałej strony internetowej przez okres 24 miesięcy na co najmniej 3 słowa kluczowe.
2. Umowa promocyjna może być rozwiązana w trybie natychmiastowym przez Usługodawcę w wypadku naruszenia prawa przez Abonenta (np.  umieszczanie na stronie internetowej treści zakazanych przez prawo, treści pornograficznych lub treści skopiowanych od innych użytkowników sieci).
3. Opłaty wniesione "z góry" w wypadku rozwiązania umowy przed upływem jej ważności nie podlegają zwrotowi.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat promocji "STRONA INTERNETOWA ZA 1ZŁ*" zapraszamy do kontatku z agnecją reklamową Ample Sp. z o.o. poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie, adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.