AdSense

Chcesz zarabiać nic nie robiąc? - AsSense Ci w tym pomoże!

AdSense umożliwi Ci zarabianie pieniędzy dzięki wyświetlaniu reklam Google na Twoich stronach! Tematyka wyświetlanych reklam będzie bezpośrednio powiązana z tym czego dotyczy Twoja witryna.

Chcesz już zacząć zarabiać na swojej witrynie internetowej, a nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś sie do nas już dziś!

 

 

 

 

 

Oto najprostszy przykład, na którym wytłumaczymy Ci na czym polega AdSense.

Jesteś właścicielem strony, na której doradzasz ludziom jak dbać o własny ogród. Chciałbyś dorobić, by np. mieć więcej pieniędzy na własną reklamę? Wyznaczasz na swojej stronie miejsce, w którym chciałbyś/abyś umieścic płatne reklamy Google. Reklamy, które będą wyświetlały się w specjalnie przeznaczonym do tego boxie będą związane właśnie z ogrodnictwem i będą dotyczyły na przykład sklepów, które oferują narzędzia ogrodnicze.

Pamiętaj! storna internetowa to nie tylko koszty utrzymania, ale to także możliwość zarobku. Za każde kliknięcie na reklamę umieszczoną na Twojej stronę otrzymasz wynagrodzenie!

 

Zalety

  • możliwość maksymalizacji przychodów uzyskiwanych z witryny,
  • możliwość wyboru rodzaju reklamy spośród wielu formatów,
  • reklama AdSense może być zarówno reklamą tekstową jak i graficzną
  • dopasowanie reklamy do indywidualnych potrzeb klienta

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz i poczekaj, aż odpowiemy na Twoje zapytanie, czas oczekiwania może wynosić do 24h, zazwyczaj to kilka godzin.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.