Certyfikaty SSL

Czujesz, iż bezpieczeństwo na Twojej stronie pozostawia jeszcze wiele do życzenia?
Zmień to już dzisiaj, skorzystaj z certyfikatów SSL, które posiadamy w naszej ofercie.
Certyfiakty SSL są narzędziem, które zapewniają ochronę witryn internetowych. Umieszczając je na swojej stronie masz gwarancję zachowania poufności danych, które są są przesyłane drogą elektroniczną. Pomiędzy komputerami zostaje zastosowane specjalne szyfrowanie, które ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo.

 

Korzyści z posiadania certyfikatów SSL
  • Szyfrowanie marki
  • Bezpieczeństwo
  • Wiarygodność
  • Prestiż
  • Rozpoznawalność marki
Domena bez certyfikatu
Domena z certyfikatem
Jeżeli strona www nie posiada certyfikatu SSL formularze oraz inne informacje na niej zamieszczone przesyłane są do serwera przez sieć Internet w postaci otwartego tekstu, który jest bardzo łatwy do przechwycenia. Natomiast, jeżeli strona posiada zainstalowany certyfikat wówczas informacja przesyłana zarówno pomiędzy serwerem www, a przeglądarką internetową jak i odwrotnie przesyłana jest jako zaszyfrowany kod.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz i poczekaj, aż odpowiemy na Twoje zapytanie, czas oczekiwania może wynosić do 24h, zazwyczaj to kilka godzin.

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.