Strony dla restauracji

Tworzymy profesjonalne i mobilne strony internetowe dla restauracji.

W dobie Internetu strona internetowa dla restauracji jest koniecznością jeśli dana firma chce zaistnieć w świadomości klientów. Gdy konkurencja w branży gastronomicznej jest spora liczy się nie tylko wyjątkowe menu oraz wyszukane dania w nim zawarte, ale przede wszystkim bardzo istotna jest umiejętność zaprezentowania w atrakcyjny sposób swojej oferty. Taką możliwość dają profesjonalne strony internetowe, które stają się wizytówką restauracji w sieci.

Nasze strony internetowe dla restauracji, to przede wszystkim:

  • Wszystkie informacje w jednym miejscu – na stronie, która pozycjonuje się w zasobach Google.
  • Funkcjonalne menu, które pozwoli na pełną prezentację dań wraz z ich opisami, zdjęciami, cenami, karta win
  • Integracja z Facebook. Strona może być połączona z kontem na FB, co oznacza, że każda publikowana informacja na stronie może być także automatycznie opublikowana na Facebooku! To duża wygoda i oszczędność czasu.
  • Pełne dane kontaktowe łącznie z mapką dojazdową, godziny otwarcia, telefony, maile.
  • Możliwość dodawania nieograniczonej ilości zdjęć (nic tak nie uatrakcyjnia strony internetowej jak zdjęcia prezentujące potrawy lub życie w restauracji), dodawanie galerii zdjęć, możliwość osadzania multimediów – np. filmów.
  • Nasze strony www dla restauracji posiadają moduł powiadamiania subskrybentów o nowych wydarzeniach / zaproszeniach / degustacjach.
  • Strony mogą posiadać różne wersje językowe, dzięki czemu klienci z zagranicy będą mogli tak samo zapoznać się ze wszystkimi interesującymi informacjami dotyczącymi restauracji.
  • Integracja z systemem statystyk – możliwość sprawdzenia jak często strona jest odwiedzana, jakie jej części cieszą się największą oglądalnością.
  • Opcja  rezerwacji stolików. Za pomocą formularza klient może dokonać rezerwacji stolika lub lokalu.

 

Nasze strony internetowe dla restauracji są wyposażone w mechanizm do zarządzania treścią. Manager może swobodnie i sprawnie samodzielnie uzupełniać i rozwijać witrynę internetową restauracji.

Wykonane przez nas strony spełniają wszystkie te funkcje, a dodatkowo jest możliwość by stronę wyposażyć w mechanizm do zamawiania dań z dostawą (lub na wynos).

Dobrze zaprojektowana strona internetowa restauracji, uwzględniająca potrzeby i oczekiwania klientów stwarza możliwość skutecznego dotarcia do większej liczby potencjalnych klientów oraz kreowania pozytywnego wizerunku w sieci, pozwoli też na zwiększenie zainteresowania ofertą.

 

Nasze strony używają plików „cookies” m.in. w celu zapamiętywania ustawień i lepszego świadczenia usług. Korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.